przeglądasz

wyposażenie dodatkowe

dodatkowewyposażenie

Standardowa konfiguracja myjni bezdotykowej może zostać rozbudowana w celu podniesienia jej atrakcyjności i funkcjonalności. Służą temu:

możliwarozmieniarka

Zaprojektowana specjalnie do zastosowań na zewnątrz, dzięki szczególnym cechom konstrukcyjnym, może pracować bezpiecznie i niezawodnie nawet w obecności wody, skropliny, w niskich i wysokich temperaturach.

możliwesilniki dwubiegowe

W wybranych programach mycia (np. woskowanie, nabłyszczanie) zamiast wysokiego standardowego ciśnienia 100 bar, używanego do mycia i płukania, można zastosować niższe ciśnienie (ok. 40 bar) przy zmniejszeniu wydatku wody do ok. 5 l/min. Wosk nanoszony pod niskim ciśnieniem lepiej konserwuje powierzchnię lakieru i nie jest wypłukiwany w programie nabłyszczania, ponieważ woda demineralizowana również może być podawana pod niższym ciśnieniem. Oprócz widocznej poprawy wyglądu pojazdu uzyskujemy również istotną oszczędność wody (ok. 5 l/min) oraz środka chemicznego.

możliwekarty zbliżeniowe / klucze eurokey next

Bezgotówkowa forma dokonywania płatności za mycie.
Oprócz wrzutnika na monety w panel płatniczy wbudowany jest czytnik kart lub kluczy, służący do odczytu wcześniej zakodowanych impulsów.
System może być wykorzystany do obsługi flot oraz jako system lojalnościowy.

możliwesystem zasysania monet

Transportuje monety od wrzutników do skrytek w kontenerze wykonanego ze stali nierdzewnej sejfu. Turbiny zasysające załączane są automatycznie, niezależne dla każdego stanowiska, zgodnie z ustawieniem przez użytkownika. Opcja ta ogranicza ryzyko kradzieży utargu.

możliwesystem odzysku wody odpadowej po procesie demineralizacji

woda zużyta do regeneracji membran odwróconej osmozy magazynowana jest w dodatkowym zbiorniku, a następnie wykorzystywana do płukania po myciu zasadniczym.

możliwesystem kabli grzewczych

system zabezpieczenia przewodów wysokiego ciśnienia przed zamarznięciem (za pomocą inteligentnego systemu przewodów grzejnych.)

możliwesystem czujników wysokiego ciśnienia

umożliwiający wczesne wykrywanie nieprawidłowości w pracy pomp wysokiego ciśnienia.

możliweoświetlenie dodatkowe

stałe (zapala się automatycznie po zmierzchu, 2 świetlówki na stanowisko) i zmienne (po wrzuceniu monety, 8 świetlówek na stanowisko).

możliweścianki działowe

wykonane z banerów bądź płyt malowanych proszkowo, o grubości 5 cm.

29 gotowych projektów
2 państwa
17985698 zadowolonych klientów

NasiPartnerzy