przeglądasz

przewodnik po myjni

przewodnikpo myjni

Samoobsługowe myjnie bezdotykowe AutoBłysk24 przeznaczone są dla szerokiej rzeszy użytkowników z uwzględnieniem nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Zaprojektowane z dbałością o każdy drobiazg stanowiska zapewniają maximum komfortu i funkcjonalności, umożliwiając skuteczne, bezpieczne oraz tanie umycie pojazdu. Podczas planowania inwestycji dostosowujemy projekty zarówno do indywidualnych potrzeb inwestora, jak również do specyfiki miejsca bądź regionu. Oznacza to, że poszczególne myjnie naszej sieci mogą różnić się od siebie następującymi detalami:

 • liczba stanowisk: od 2 do 12
 • usytuowanie myjni (oddzielne lub jako część budynku)
 • dodatkowe stanowisko dla dużych pojazdów
 • akcesoria uzupełniające: dystrybutor zapachów, dystrybutor płynu, dystrybutor papieru, dystrybutor ściereczek, dystrybutor irchy, odkurzacz, kompresor, suszarka, kosze na odpady, trzepaczka do dywaników

Elementy panelu sterującego:

 • wrzutnika monet i żetonów,
 • wyświetlacza impulsów,
 • przyciski wyboru programu (min. 4, maks. 8)
 • przycisk STOP
 • system odsysania monet do sejfu (opcjonalnie)

Wrzutnik akceptuje monety 1 zł, 2 zł i 5 zł, a dodatkowo również żetony AutoBłysk24 o wartościach 2 zł i 5 zł, które można nabyć bezpośrednio na myjni. Koszt jednego impulsu wynosi 1 zł. Czas trwania jednego impulsu może być regulowany przez właściciela myjni, indywidualnie dla poszczególnych programów. Podczas pracy wyświetlacz pokazuje liczbę impulsów, które pozostały do wykorzystania (gdy jest ona dwucyfrowa, wówczas cyfry te są wyświetlane na przemian). Wybór programu mycia następuje poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku, oznaczonego liczbą od 1 do 8. Podczas trwania danego programu, przycisk z jego numerem pozostaje podświetlony. W przypadku stwierdzenia awarii można zatrzymać program przyciskiem STOP. Nie powoduje to jednak zatrzymania licznika impulsów.

lance myjące

Lanca do mycia zasadniczego posiada osłonę dyszy strumieniowej, chroniącą użytkownika przed zamoczeniem. Na wyposażeniu myjni są jeszcze ponadto:

 • lanca do piany aktywnej
 • lanca do mycia felg
 • szczotka Flex-Brush do miejscowego usuwania uporczywych zabrudzeń

schowek na lancę

Miejsce, z którego należy wyjąć lancę przed rozpoczęciem mycia i odłożyć po jego zakończeniu.
wysięgnik węża ciśnieniowego

Jego zaletą są złącza obrotowe, umożliwiające użytkownikowi swobodne operowanie lancą wokół całego pojazdu.
tablica do mycia wycieraczek

Z powodów czysto technicznych stanowiska tego typu występują jedynie na myjniach wolnostojących.
Większość tablic ma długość ok. 2,5 m i posiada 4 uchwyty. Umożliwiają praktyczne i skuteczne umycie wycieraczek samochodowych.


instrukcja mycia

W widocznym miejscu każdej myjni znajduje się szczegółowa instrukcja. Czytelne opisy wzbogacone ilustracjami nie powinny pozostawić miejsca na wątpliwości.

przeglądajpozostałe podkategorie
29 gotowych projektów
2 państwa
17985698 zadowolonych klientów

NasiPartnerzy