przeglądasz
prace budowlane

wykonanieinwestycji od a do z

Budowa myjni

Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu całej inwestycji, począwszy od tworzenia projektu, poprzez niezbędne roboty budowlane aż do profesjonalnych usług serwisowych. Jako firma specjalizująca się w takich usługach jak budowa myjni bezdotykowej, realizujemy zarówno tzw. projekty powtarzalne jak i zajmujemy się adaptacją bądź modernizacją tych istniejących. Ponadto dla naszych Klientów jesteśmy również w stanie przygotować projekty branżowe.

Proponowane prace budowlane

W związku z dużą różnorodnością przygotowywanych myjni samochodowych, wśród naszych usług znajdują się roboty budowlane, które możemy podzielić na prace:

  • przygotowawcze - polegające na przystosowywaniu terenu pod inwestycję, a więc obejmujące m.in. karczowanie drzew czy też nawiezienie gruntu budowlanego;
  • ziemne - wszelkiego rodzaju wykopy pod stanowiska do czyszczenia pojazdów, przyłącza do mediów oraz pod sieci wodno-kanalizacyjne;
  • instalacyjne i betonowe - obejmujące m.in. wykonanie stanowisk z betonu i ułożenie na nich ogrzewania podłogowego oraz przygotowanie przyłączy do zewnętrznych mediów.

Działamy w sposób szybki ale zarazem staranny, gdyż zależy nam na tym, aby nasi Klienci byli zadowoleni z nawiązanej współpracy, a przygotowywane przez nas samochodowe myjnie bezdotykowe służyły im przez długi czas oraz cechowały się wydajnością pracy.

W ramach prac do jakich należy budowa myjni bezdotykowej, możemy przygotować dla naszych Klientów także ogrzewane posadzki wykonane ze specjalistycznego betonu o dodatkowo utwardzonej powierzchni. Jego zaletą jest duża oporność na uszkodzenia mechaniczne w tym między innymi ścieranie, co wpływa na zwiększoną trwałość posadzki oraz jej dłuższą żywotność.

Podczas wykonywanych przez nas robót korzystamy jedynie ze sprawdzonych i profesjonalnych maszyn budowlanych, dzięki czemu mamy pewność, że przygotowywana inwestycja w postaci bezdotykowej myjni samochodowej zadowoli nawet naszych najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub chcą mieć pewność, że inwestycja zostanie przygotowana w sposób kompleksowy, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

29 gotowych projektów
2 państwa
17985698 zadowolonych klientów

NasiPartnerzy