przeglądasz

o nas

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z NAMI.

W przypadku jakichkolwiek pytań oraz chęci nawiązania współpracy – jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

AUTOBŁYSK24Samoobsługowe myjnie bezdotykowe

Firma AutoBłysk24 nie powstała ani 100, ani 50 lat temu. Nie możemy więc opowiadać o wielkich tradycjach. Możemy za to opowiedzieć o niezwykle dynamicznym rozwoju, który z pewnością byłby bardzo trudny do osiągnięcia bez udziału tak ważnego czynnika, jakim jest wysoka jakość.
Jakość tę wypracowaliśmy dzięki uczciwemu i sumiennemu podejściu do naszej profesji. Od założenia firmy w 2007 roku do uruchomienia pierwszej myjni bezdotykowej w 2009 roku upłynęły niemal dwa lata. Nie zależało nam na pośpiechu, lecz na perfekcji i wyeliminowaniu wszelkich czynników, mogących generować usterki. To założenie zrealizowaliśmy w stu procentach i już w roku 2012 dysponowaliśmy opracowaną własną technologią, pozwalającą nam na produkcję wysokosprawnych, maksymalnie wydajnych i bezawaryjnych myjni bezdotykowych.

Obecnie liczba naszych realizacji (budowa nowych myjni, rozbudowa i modernizacja istniejących, montaże, projekty, usługi serwisowe) rozrasta się w imponującym tempie. W ciągu zaledwie kilku lat marka AutoBłysk24 stała się rozpoznawalna na polskim rynku, a nawet zdołała wyjść poza jego obszar – na Ukrainę, gdzie już powstają nasze myjnie bezdotykowe. Ten krótki okres zaowocował ponadto opracowaniem przez nas innowacyjnego i ekologicznego programu mycia (trójkolorowa aktywna piana z efektem śniegu), a także uruchomieniem sprzedaży własnych środków chemicznych dla myjni.
Myjnie bezdotykowe firmy AutoBłysk24 cieszą się doskonałą opinią użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, które przygotowaliśmy dla Państwa w poszczególnych zakładkach.

politykajakości

Tam, gdzie w grę wchodzi wysoka jakość oferowanych usług, muszą funkcjonować surowe normy. Dzięki nim istnieje stała kontrola procedur i procesów, ograniczająca do absolutnego minimum wpływ ludzkiego błędu.

Firma AutoBłysk24 utrzymuje i stale doskonali system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. Żelazne zasady wewnętrznej dyscypliny pozwalają nam na utrzymanie niezmiennie wysokiego poziomu, ku zadowoleniu naszych klientów.

29 gotowych projektów
2 państwa
17985698 zadowolonych klientów

NasiPartnerzy