przeglądasz

nasz serwis

naszserwis

Każdy klient firmy AutoBłysk24, zarówno inwestor, jak też franczyzobiorca, może liczyć na profesjonalny i niezawodny serwis techniczny, gwarantujący ciągłość pracy myjni. Dysponujemy sprawnym personelem, składającym się z doświadczonych fachowców wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Zapewniamy natychmiastową reakcję na każde wezwanie, a co najistotniejsze: priorytetem jest dla nas zawsze jak najszybsze przywrócenie myjni do stuprocentowej sprawności.

Ekipy techniczne, które wysyłamy do klientów, są zawsze wyposażone we wszelkie części zapasowe, a także całe podzespoły myjni, dlatego też wszelkie naprawy dokonywane są zazwyczaj na miejscu i nie zajmują wiele czasu.

Duży nacisk kładziemy na profilaktykę: okresowe przeglądy i regularne kontrole stanów technicznych. Tego typu działania w bardzo dużym stopniu minimalizują ryzyko wystąpienia awarii i zapewniają prawidłowe działanie wszystkich urządzeń przez maksymalnie długi czas.

Warto pamiętać: Jeżeli zakupią Państwo myjnię AutoBłysk24, to myjnia ta należy do Państwa, ale marka jest wciąż nasza. A my nie możemy sobie pozwolić na to, by myjnia z naszym logiem stała zepsuta.

29 gotowych projektów
2 państwa
17985698 zadowolonych klientów

NasiPartnerzy