przeglądasz

dlaczego myjnie bezdotykowe ?

dlaczego myjnia bezdotykowa ?

Ich popularność wśród polskich kierowców nieustannie rośnie. Co sprawia, że właściciele aut cenią samoobsługowe myjnie bezdotykowe i coraz częściej wybierają je zamiast w pełni zautomatyzowanych, szczotkowych systemów konkurencji? Jeśli wciąż zastanawiają się Państwo, czy opłaca Wam się budowa samoobsługowej myjni bezdotykowej, zachęcamy do poznania jej wszystkich zalet. Zalet, które z pewnością docenią także Państwa klienci!

10 argumentów za samoobsługową myjnią bezdotykową

 • Niska cena.
  Budowa samoobsługowej myjni bezdotykowej wypada korzystnie dla inwestora, ale i jej przyszli użytkownicy docenią niski koszt minuty korzystania ze stanowiska. Użytkownicy samodzielnie decydują, które programy wybiorą, co przełoży się na czas czyszczenia auta. Całkowity koszt umytego samochodu to suma rzędu kilku do kilkunastu złotych.
 • Bezpieczna dla lakieru.
  Szczotki, czy też gąbki mogą pozostawiać po sobie mikro zarysowania. Czyszczenie nadwozia przy pomocy zmiękczonej wody i rozpuszczonych w niej specjalnych detergentów niweluje możliwość zarysowania powłoki lakierniczej. Poza tym za tę samą niską cenę w samoobsługowych myjniach bezdotykowych można skorzystać także z programu „woskowanie”, podczas którego opłukujemy samochód roztworem wody z nano-woskiem, który zabezpieczy lakier przed zarysowaniami, ale i promieniowaniem UV, czy ponownym zabrudzeniem.
 • Prosta obsługa.
  Korzystanie z nich jest łatwe i całkowicie intuicyjne, a dla pewności zawsze możemy posiłkować się umieszczoną obok panelu instrukcją. Po wrzuceniu monet i wybraniu przyciskiem programu, który nas interesuje, wystarczy, że naciśniemy spust pistoletu i będziemy manewrować lancą tak, by wyczyścić całe nadwozie.
 • Wysoka skuteczność.
  Precyzyjnie dozowany mikroproszek w połączeniu z podgrzaną, zmiękczoną wodą pod wysokim ciśnieniem pozwolą dokładnie wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca. Z łatwością pozbędziesz się więc zaschniętych zabrudzeń, a po zimie bez problemu spłuczesz też sól drogową z nadkoli i podwozia.
 • Bez plam i zacieków.
  Zastosowanie wszystkich dostępnych programów, a więc i wykorzystanie wszystkich oferowanych środków sprawi, że na karoserii nie będzie widać żadnych plam i zacieków!
 • Dostępne 24h/dobę.
  Budowa samoobsługowej myjni bezdotykowej to inwestycja, przy której ominie Państwa konieczność zatrudnienia pracowników obsługujących stanowiska. Dzięki temu, że nie wymagają one obsługi przez przeszkolony personel, jak również dzięki bardzo dobremu oświetleniu, bez przeszkód można udostępniać je kierowcom całodobowo – o każdej porze dnia i nocy.
 • Idealne dla osób, które nie mają dużo czasu na mycie.
  Kierowcy, którzy gdzieś się spieszą, z pewnością docenią samoobsługową myjnię bezdotykową. Cena atrakcyjniejsza niż w przypadku innych rozwiązań w połączeniu z możliwością decydowania o czasie, jaki poświęcimy na czyszczenie auta, to niepodważalne argumenty dla kierowców, którzy nie mogą czekać.
 • Dla wszystkich typów samochodów.
  Stanowiska w samoobsługowych myjniach bezdotykowych naszej marki są szerokie na 5m i wysokie na 4,3m. Dzięki temu korzystać z nich mogą właściciele aut o nieregularnym kształcie, z bagażnikiem, czy spojlerami, kierowcy pojazdów specjalistycznych, jak również posiadacze motorów, skuterów, czy nawet rowerów. Poza tym w ich przypadku nie trzeba ani składać lusterek ani odkręcać anten.
 • Czynne także zimą.
  Zastosowane wyposażenie, ale i budowa samoobsługowych myjni bezdotykowych sprawiają, że bez problemu można z nich korzystać również przy niskich temperaturach. Dzięki zadaszeniu stanowiska chronione są przed śniegiem, a systemy podgrzewania wody dbają o to, by lanca nigdy nie zamarza na tyle, by nie można było z niej skorzystać. Błota pośniegowego, czy innych zanieczyszczeń można się więc pozbyć także przy kilku-, a nawet kilkunastostopniowym mrozie.
 • Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych w atrakcyjnych cenach.
  Budowę samoobsługowej myjni bezdotykowej możesz poszerzyć o wyposażenie jej w rozmieniarkę, czytnik kart płatniczych, czy też odkurzacze, dystrybutory ściereczek, trzepaczki do dywanów bądź multiserwisy do odkurzania, czernienia opon, sanifikacji i wydmuchiwania śmieci z pomocą sprężonego powietrza.
przeglądajpozostałe podkategorie
29 gotowych projektów
2 państwa
17985698 zadowolonych klientów

NasiPartnerzy